Bize Dair

1995 yılında çıktık bu yola, bugüne dek pek çok tanıtım filmi, reklam filmi, 2D – 3D animasyon gibi işlere imza attık. Gerçekleştirdiğimiz TV Programları ile de gerek Türkiye’den, gerekse Dünyanın birçok yerinden farklı hayatları ekranlara taşıyarak, bilgi ve birikimimizi Türk TV izleyicisiyle paylaştık.

Balkanlara yönelik hazırladığımız programlarla, geçmişte bizim toprağımız olan, bugünse bizden derin izler taşıyan bölgede, gizli kalmış pek çok konuyu izleyicilere ulaştırdık.

Binlerce yıllık geçmişe sahip Türk kültürünün izlerini sürdüğümüz programlarda, Dünyanın dört bir yanından farklı hikayeleri ve konuları meraklılarıyla paylaştık.

2D animasyon türünde hazırlanan eğitim içerikli TV programlarıyla, bugün neredeyse ders materyali haline gelen ve birçok eğitim kurumunda öğrencilere izletilen ürünler ortaya çıkardık.

Siyasetten kültüre, müzikten yemeğe geniş bir yelpazede programlar üretmeye devam ederken, önümüzdeki dönemlerde de, ses getireceğini düşündüğümüz programlarla, TV izleyicilerinin ilgisini çekmeyi hedefliyoruz.

Teknolojiyi ve trendleri yakından takip ederek ve yaratıcı fikirler üreterek, özel sektöre yönelik tanıtım, reklam ve kurumsal eğitim filmi çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Renkli, nitelikli ve hedefe yönelik çalışmalarda birlikte olmak dileğiyle…