Bir düşle başlayan ve büyük bir çaba ve azimle gerçeğe ulaşan bir yol… BİLKENT HOLDİNG

Bilkent Holding - Yarım asır önce, 1968 yılında, Türkiye’nin geleceğine dair kurulan bir düşle, Dilek İnşaat’la başlayan yolculuk, 1969 yılında Tepe Ağaç Metal ve Meteksan’la devam etmiş bugün 10’larca şirket ve iştirakle yoluna devam etmektedir.

Kurumsal ve operasyonel yapısının her aşamasında “en iyi işi yapma” düşüncesiyle hareket eden Bilkent Holding, bu sayede rekabetçi, gelişime ve yeniliğe açık, güvenilir, çevreye duyarlı, profesyonel ve dinamik bir kuruluş haline gelmiştir.

Bilkent Holding’in bütün çabası çağdaş, güvenilir, rekabetçi ve dinamik yönetim anlayışı çerçevesinde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde elde ettiği sürdürülebilir gelir kaynakları ile Bilkent Üniversitesi’nin dünyanın önde gelen eğitim kurumları arasında yer alma hedefine katkıda bulunmaktır.

50 yıldan kısa sürede faaliyet alanını kapsamlı bir biçimde genişleten Holding; inşaat, mobilya üretimi, perakende, matbaacılık, savunma sanayi, güvenlik, spor merkezleri, sigorta, turizm, enerji, gayrimenkul yönetimi ve hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte, sahip olduğu iştirakleriyle havalimanı ve deniz otobüsleri işletmeciliğinde de etkin olarak yer almaktadır. Holding, bu sektörlerde yurt içinde edindiği tecrübeyi Afrika, Amerika, Avrupa Ülkeleri, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Rusya’daki operasyonlarıyla yurt dışına taşımaktadır.

Kısa sürede faaliyet alanını ve coğrafi kapsamını istikrarlı bir biçimde genişleten Bilkent Holding, güvenilir ve saygın kaynaklar tarafından yayınlanan istatistiklere göre Türkiye'nin en büyük 50 şirketler topluluğu arasında yer almakta ve Holding'in şirketleri, kendi sektörlerinde  başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Ve Tif Yapım olarak,bu güçlü kuruluşun tanıtım ve iletişim faaliyetlerine büyük bir tanıtım filmi yaparak destek olmak çok gurur verici.

2020 Yılı Holding genel müdürleri motivasyon toplantısı,ayrıca kurumsal iletişim çalışmalarında gösterilmek üzere Türkçe,İngilizce dillerinde uzun ve kısa versiyonlarda toplam 4 adet tanıtım filmi hazırlandı.Bilkent Holding kurumsal iletişim departmanı ve değerli yöneticilerininde destekleriyle hazırlanan tanıtım filmleri büyük beğeni topladı.

Bilkent Holdingle çalışıyor olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.