Hakkımızda

1995 yılında başladı hikayemiz.

Yaklaşık 25 yıllık prodüksiyon ve post-prodüksiyon tecrübemize pek çok tanıtım filmi, reklam filmi, 2D – 3D animasyon filmler,eğitim filmleri,kamu spotları,diziler için senaryo ve akış çalışmaları;kısacası görsel ve işitsel iletişim faliyetlerine yönelik her çeşit materyal üretimleri sığdırdık.

Gerçekleştirdiğimiz TV Programları ve belgesel çalışmaları ile de gerek Türkiye’den, gerek Dünyanın birçok yerinden farklı hayatları ekranlara taşıyarak, bilgi ve birikimimizi ülkemiz ve dünya izleyicisiyle paylaştık.

Binlerce yıllık geçmişe sahip Türk dünyası ve kültürünün izlerini sürdüğümüz Türklerin İzinde belgeseli ile Dünyanın dört bir yanından özel yaşam hikayeleri ve konularını meraklılarıyla buluşturmanın gururunu yaşadık.

Balkanlara yönelik hazırladığımız ve büyük bir gururla altına imzamızı attığımız Balkan Atlası tv programıyla, geçmişte bizim toprağımız olan, bugün ise bizden derin izler taşıyan coğrafyalarda gizli kalmış pek çok konuyu izleyicilere ulaştırdık.

2D animasyon türünde hazırlanan eğitim içerikli Kilometre Taşları programları ile bugün Milli Eğitim Kurumlarımız nezdinde ders materyali haline gelen ve öğrencilere izletilen televizyon serileri ortaya çıkardık.

Siyasetten kültüre, müzikten yemeğe geniş bir yelpazede programlar üretmeye devam ederken, önümüzdeki dönemlerde de, ses getireceğini düşündüğümüz programlarla, TV izleyicilerinin ilgisini çekmeyi hedefliyoruz.

Teknolojiyi ve trendleri yakından takip ederek,innovasyona ayak uydurmaya çalışarak ve yaratıcı fikirler üreterek,başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, gerek üretim, gerek hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren özel kurum ve kuruluşlara yönelik kamu spotları, tanıtım, dijital medya, reklam ve kurumsal eğitim filmi çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Güçlü, farklılığı ve kalitesini ortaya koyan, nitelikli, hedefe yönelik çalışmalarda birlikte olmak için,Tif Yapım ailesi olarak işimize olan aşkımızla bu yolda koşmaya devam ediyoruz.

Ufuk AKGÜN-Yapım Koordinatörü